تابلوهای تبلیغاتی اپل

این‌ روزها بسیاری از جوایز جشنواره کن به کمپین‌هایی داده می‌شود که فناوری را در کار خود دخیل کرده‌اند، تبلیغات محیطی هم از این قاعده مستثنی نیستند .
به گزارش رصد رسانه ، شرکت اپل در کاری مشترک با TBWA/Media Arts Lab برنده‌ی جایزه گرند‌پریکس برای تبلیغات محیطی شد این در حالی بود که در کل اجرای آن از مقدار کمی فناوری استفاده شده بود .
کمپین گالری جهانی اپل شامل تصاویری بود که کاربران با استفاده از گوشی‌های آیفون ۶ خود تهیه کرده بودند . اپل عکس‌های مورد نظر خود را از میان ۱۶۲ کاربر گوشی‌های خود در گوشه‌ و‌ کنار جهان پیدا کرد و توسط آنها بیلبوردهای تبلیغاتی خود را ایجاد کرد .
بیلبوردهای تبلیغاتی اپل ساده و همراه با یک توضیح بودند : “تصاویر از دریچه‌ی آیفون ۶″. مضمون بیلبوردها این بود که چگونه گوشی‌ آیفون ۶ می‌تواند چنین عکس‌های باکیفیتی بگیرد . در این کمپین بیش از ده هزار بیلبورد تبلیغاتی در ۷۳ شهر و در ۲۵ کشور نصب شد.
خوان کارلوس اورتیز ،رئیس هیئت‌داوران و مدیر‌ اجرایی شرکت DDB شعبه لاتین ، بیان کرد : باتوجه ‌به‌این که گستره‌ای از فناوری‌ها و ایده‌های متنوع در بخش تبلیغات محیطی، ارائه شده بود، کار اپل به این دلیل برنده شد که به‌رغم سادگی آن، درکمپین اپل بخش بسیار مهمی وجود داشت و آن خود محصول است . تبلیغ نه‌تنها نشان می‌داد که گوشی آیفون چگونه می‌تواند تصاویری با تفکیک‌پذیری بالا بگیرد، بلکه کمپین قدرت به اشتراک‌گذاری فناوری را هم نشان می‌داد .
اپل در سال ۲۰۱۳ نیز برنده‌ی جایزه گرندپریکس برای کمپین مینی‌آی‌پد خود شده بود .

تصاویر این بیلبوردهای تبلیغاتی را مشاهده کنید :

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.