محمد صائبی

معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران از آغاز تبلیغات بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در ایستگاه های منتهی به شهر آفتاب خبر داد .
به گزارش مجله رصد رسانه ، به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ، محمد صائبی درباره تبلیغات و اطلاع رسانی نمایشگاه کتاب تهران در داخل ایستگاه ها و قطارهای مترو گفت : با توجه به اینکه هرساله معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران ، تبلیغات و معرفی کتاب نمایشگاه کتاب تهران را در داخل ایستگاه ها در برنامه کاری خود دارد ، امسال نیز تبلیغات در ایستگاه های منتهی به شهر آفتاب آغاز شده است .
وی اضافه کرد : تبلیغات بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران به محض افتتاح ایستگاه شهر آفتاب ، در داخل ایستگاه و قطارها آغاز خواهد شد .
معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران خاطر نشان کرد : اجرای برنامه های فرهنگی به مناسبت برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در ایستگاه های انتهایی خط ۱ ، از دیگر تبلیغات معاونت فرهنگی و اجتماعی متروی تهران در این راستا خواهد بود .
گفتنی است ، مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس ، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد که قرار است بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در این مجموعه برگزار شود .

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.