۸۲۲۹۶۹۴۴-۷۱۱۵۰۰۴۷

بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در حالی سومین روز را سپری می کند که غرفه داران آن هر کدام به شیوه ای تبلیغاتی به دنبال جذب بازدید کنندگان هستند.

به گزارش خبرگزاری رصد رسانه به نقل از ایرنا، برخی از غرفه داران با انتخاب رنگ های معمولا شاد و ترکیبی و تزیین نوشتاری شعارهای خود، سعی در جلب توجه بازدیدکنندگان برای بازدید از غرفه خود دارند .

تعدادی از مسئولان غرفه نیز با چاپ بنر در ابعاد مختلف به ویژه در ابعاد بزرگتر از حد معمول و استاندارد، شعارهای تبلیغاتی خود را برجسته کرده و به دنبال جذب هر چه بیشتر مخاطبان هستند.

طعم یک خبر داغ با رنگ آمیزی رنگ های قرمز و تند در غرفه و خارج از آن، حساس اما واقعی ، طلوع آفتاب از شرق، استفاده از لامپ های رنگارنگ نواری و غیره، نصب تلویزیون های ال سی دی در ابعاد مختلف از جمله شعارها و شگردهای تبلیغاتی غرفه داران برای جذب و جلب بازدیدکنندگان است.

در این ارتباط برخی از غرفه داران نیز در زمینه تبلیغات خود کمی جلوتر رفته و از افرادی که در زمینه تئاتر فعالیت داشته و به نوعی در این خصوص تجربه دارند بهره گرفته و با استفاده از رنگ آمیزی صورت و لباس های آنان در مقابل غرفه و انجام حرکات نمایشی رباتیک، سعی در جلب توجه بازدیدکنندگان به سمت غرفه خود دارند.

این افراد که صورت های آنان یکدست رنگ قرمز و یا سفید شده، دقیقه ها بدون حرکات در مقابل غرفه های خویش همانند تندیسی از یک انسان در حال مطالعه ایستاده و حرکات رباتیک انجام می دهند و موجب ایجاد تنوع خاصی برای غرفه ها شده اند.
برگزاری مسابقات مختلف توسط غرفه داران با اهدای جوایز از قبیل گوشی تلفن همراه و تبلت و غیره از دیگر روشها و شیوه هایی است که غرفه داران برای جذب مخاطبان خود به کار گرفته اند.

مسئولان برپایی نمایشگاه به منظور رفع خستگی بازدیدکنندگان و استراحت مردم با ایجاد غرفه هایی در مسیر اصلی داخل نمایشگاه و ارایه مجلات و روزنامه و مختصر پذیرایی چای داغ به دنبال ایجاد آرامش برای بازدیدکنندگان هستند.

محمد رضا صادقی از بازدیدکنندگان نمایشگاه که خود را یکی از نویسندگان کشور معرفی کرد، نمایشگاه مطبوعات را پلی برای ارتباط هرچه بیشتر بین مردم و رسانه ها عنوان کرد و گفت: نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها به رغم تمامی تلاش های صورت گرفته آنگونه که باید نتوانسته در زمینه تبلیغات خارج از مجموعه به درستی استفاده و برنامه ریزی کند.

وی اظهار داشت: رسانه ها همواره به دنبال حل مشکلات مردم بوده و هستند اما کسی توجهی به مشکلات دست اندرکاران آنها نداشته و به فکر آنان نیستند.

وی که خود را خبرنگار قدیمی یکی از رسانه ها، قبل از زمان روی آوردن به نویسندگی عنوان کرد، افزود: در مجموع از تمامی مسئولان و برگزارکنندگان نمایشگاه بیست و دوم و زحمت کشان رسانه تشکر و قدردانی می کنم.
بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها که از چهاردهم ماه جاری در محل مصلی بزرگ امام (ره) آغاز شده تا بیست و یکم آبان ماه دایر است.

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.