تبلیغات تلگرامی چی توز

چی توز یکی از برندهایی است که سابقه فعالیت تبلیغاتی و ارتباط با مخاطب را درحوزه های مختلف رسانه دارد و اینبار با ارئه ی استیکرهای کاراکتر معروف چی توز در تلگرام رفتار متفاوتی در تبلیغات و ارتباطات با مخاطبی که معمولاً روی بیلبوردهای بزرگ شهر و آگهی های تلویزیونی چی توز را دیده بود، بر قرار کرده است .
به گزارش مجله رصد رسانه ، این برند محبوب با منتشر کردن استیکرهایش (برگرفته از میمون چی توز) که به نوعی نماد این برند در ذهن مخاطب قلمداد می شود، حضور پر رنگی در تلگرام دارد . در ضمن استفاده از این استیکرها توسط مخاطبان در ارتباطات مجازی، نوعی تبلیغ برای این شرکت محسوب می شود، که البته پیچیدگی ها و هزینه ی سایر کانال های ارتباطی را ندارد .
تبلیغات چی توزبابک معدن دار مدیر ایده پردازی آژانس داروگ که طراح و مجری کمپین های چی توز است در مورد چگونگی شکل گیری ایده ی اولیه ی این طرح می گوید:
ایجاد محدودیتی که اخیراً از سوی رسانه هایی نظیر تلویزیون و محیطی در رابطه با تبلیغات انواع اسنک و چیپس ایجاد شده بود باعث شد تا ما به رسانه ی دیگری برای ایجاد ارتباط و تبلیغات فکر کنیم بر همین اساس فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را که رسانه ای پر نفوذ، همه گیر و به روز است را انتخاب کردیم که می تواند به عنوان ابزاری قدرتمند در انتقال پیام به مخاطب تاثیر بسزایی داشته باشد .
وی ادامه داد : از اینرو مجموعه ای از فعالیت های تبلیغاتی در حوزه ی آنلاین به مشتری پیشنهاد شد و چند کمپین موازی ایده پردازی و طراحی شد .
بابک معدن دار افزود : در ابتدا مشتری نسبت به گسترش پیام و تعداد مخاطبانی که از روشی به غیر از رسانه های سنتی آن را دریافت می کنند تردید داشت اما مدتی پس از شروع فعالیت های برند در حوزه ی آنلاین، ما برای ارتباط و اثرگذاری بیشتر ایده ی حضور چی توز در کانالی که این روزها در بین مردم پرطرفدار است را به مشتری ارائه دادیم و آن استیکرهای چی توز در تلگرام بود.
مدیر ایده پردازی آژانس داروگ بیان داشت : مخاطب این استیکرها دست کمی از مخاطبان سایر رسانه های سنتی نظیر بیلبورد و تلویزیون نداشت و در عین حال توانست مخاطب را با موضوع درگیر نماید به شکلی که افراد وقتی این استیکرها را در تلگرام دانلود کرده و از آنها استفاده می کنند، به نوعی خودشان برای چی توز تبلیغ کرده اند و کمپین را جلو می برند.
معدن دار در پایان خاطر نشان کرد : این اقدام ضمن ویژگی هایی که داشته بسیار به صرفه تر از لحاظ هزینه بوده و از سویی مهمترین عامل موفقیت آن استفاده هوشمندانه از شبکه های اجتماعی محسوب می شود. از سویی برخلاف برخی روش های تبلیغاتی که برندها به دنبال مخاطب می روند و می خواهند پیامشان را به او بگویند و مخاطب فقط نظاره گر باشد اینبار در شکلی کاملاً تعاملی مخاطب با استفاده از این استیکرها با شبکه ی دوستان خود در ارتباط بودند.

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.