کلینیک زیبایی Oliete Guerra

«تفاوت را در یک پوست سالم تر احساس کنید» این پیام تبلیغاتی کلینیک زیبایی Oliete Guerra است که در طی اجرای یک کمپین ساده و اثر گذار دو نوع رنگ پوست را به نمایش گذاشته است به این منظور که با هر نوع رنگ پوستی که باشید سالم بودن و زیبایی آن مورد توجه است که در کلینیک زیبایی Oliete Guerra این حس را می توانید تجربه کنید.

کلینیک زیبایی Oliete Guerra برای معرفی و عرضه خود در بازار هدف از تبلیغات چریکی بهره گرفته است. در واقع کلینیک زیبایی Oliete Guerra در این تبلیغات تلاش کرده تا از پروموشن هایی بر پایه نوآوری و خلاقیت و برخلاف شرایط روتین انجام شود که دارای حداکثر بازده ممکن است.

آژانس تبلیغاتی: Prósper Comunicação,ویتوریا،برزیل
کارگردان خلاقیت:André Duque
مدیر هنری:Anderson Aguiar
کپی رایتر:João Paulo Pitanga
انتشار:۲۰۱۱ ژوئیه

تبلیغات چریکی چیست؟

واژه تبلیغات چریکی همانطور که از نامش پیداست از جنگهای چریکی استخراج شده که در تاکتیکهای آتیپیک (غیر معمول/ استثنایی) برای هدف خاصی به صورت رقابتی و در محیط های تسلیم نشدنی استفاده می شود. معنای  تبلیغات چریکی به عنوان یک سیستم غیر متعارف اختراع شد که بیشتر بر زمان، توانایی کار(کارمایه) و تخیلات تکیه دارد تا بر هزینه کردن برای یک بازاریابی چشمگیر و پرخرج. به طور معمول، مبارزات چریکی به صورت غیر منتظره و غیر متعارف هستند. به طور بالقوه تعاملی است که مصرف کنندگان در مکانهای غیر منتظره مورد هدف تبلیغاتی قرا می گیرند. هدف تبلیغات چریکی ایجاد مفهوم منحصر به فرد، جلب توجه، سرگرم کننده و چالش انگیز برای ایجاد همهمه تبلیغاتی است. این عبارت توسط جی لوینسون در کتابش بنام “بازاریابی چریکی” تعریف شد.

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.