تبلیغات کوکاکولا

با شروع دور جدید کمپین های تبلیغاتی ویژه کریسمس ، شرکت کوکاکولا از تبلیغات جدیدش بر روی کامیون های ویژه ی گردشگری رونمایی کرد .
به گزارش مجله رصد رسانه ، در حالی که John Lewis تمام اخبار کمپین‌های کریسمس را به دلیل کمپین‌های قابل پیش‌بینی‌اش به خود اختصاص داده است، کمپین تبلیغاتی «تعطیلات Coca Cola در راه است» اولین آگهی‌ای است که تاثیر Super Bowl را در تعطیلات با خود به یدک می‌کشد زیرا بر رویکرد مردم نسبت به فصل جشن تاکید می‌کند .
در این کمپین تبلیغاتی ، کوکاکولا بیستمین سالگرد خود را جشن می‌گیرد و کامیون‌ مشهور برند در آگهی تلویزیونی در یک تور داخلی در ۴۶ مقصد مختلف در انگلیس توقف می‌کند .
شرکت Coca Cola برای تفاوت با سال‌های قبل مسابقه‌ای را برگذار می‌کند که افراد می‌توانند با شرکت در آن برنده‌ی بازدید از کامیون و هدیه‌های بسته‌بندی‌شده شوند.
Coca Cola هم‌چنین مجموعه‌ای از بطری‌های تزیین‌شده با پاپیون را عرضه کرده است که برچسب‌های رویشان به دکور کریسمس تبدیل می‌شود .
مدیر بازاریابی Coca Cola Great Britain، می‌گوید : «مفتخریم که برای بیستمین سال متوالی کمپین «تعطیلات Coca Cola در راه است» و تور کامیون کریسمس را در انگلیس برگزار می‌کنیم.
با برگزاری مسابقه برای مردم و درنهایت جایزه‌ی بازدید از کامیون کریسمس برند کوکاکولا و سفر به ۴۶ شهر در انگلیس می‌خواهیم کمی شادی به هر تعداد از مردم که می‌توانیم هدیه بدهیم.»

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.