تعرفه اجاره بیلبورد در تله کابین رامسر

موقعیت جغرافیایی تله کابین رامسر

تله کابین رامسر از لحاظ جغرافیایی میان دو استان مازندران و گیلان در ۵ کیلومتری غرب رامسر قرار گرفته است از شمال در ساحل زیبای دریای خزر و از جنوب در کوهپایه های قله سماموس با ۱۲۰۰ متر ارتفاع واقع شده است. فاصله بسیار کم ارتفاعات سبز و آبی دریا از شگفتی های بدیع این منطقه است.

وضعیت تبلیغات در تله کابین رامسر

برای رسیدن به تله کابین میتوان از دو مسیر رامسر-چالوس- تهران و یا لاهیجان – رشت – قزوین – تهران استفاده کرد . مسیر چالوس کمی کوتاه تر است اما مسیر لاهیجان – رشت نیز خالی از لطف نیست و خصوصا اینکه در ایام شلوغ از ترافیک سبک تری برخوردار است.

به همین جهت تبلیغات در جاده های منتهی به تله کابین رامسر از اثر بخشی قابل توجه ای برخوردار می باشد و محیط جذاب و توریستی بودن این جاده موجب می شود که گردشگران به بیلبوردهای تله کابین رامسر دقت بالایی بکنند.

رزرو بیلبوردهای تبلیغاتی تله کابین رامسر انتخاب هوشمندانه برندهایی است که به دنبال کسب شهرت در سطح گسترده هستند چرا که ازدحام جمعیت در مراکز تفریحی سبب دیده شدن چند میلیونی توسط افراد مختلف از سراسر کشور است و یا حتی توریست هایی که از اقصی نقاط جهان در آنجا حضور دارند معرفی شوند و این مهم باعث میشود که تابلوهای تبلیغاتی در تله کابین رامسر دارای ارزش ویژه و دوچندان شود و تعرفه اجاره بیلبورد در تله کابین رامسر قیمت قابل توجه ای را به خود بگیرد.

به دلیل مشهور بودن این منطقه برای جذب گردشگران و توریست های متعدد از سراسر ایران و جهان، اجاره تابلو تبلیغاتی در تله کابین رامسر دارای موقعیت مطلوب است که باعث می شود به اعتبار برند بیش از پیش افزوده شود و بخصوص انجام تبلیغات در تله کابین رامسر در فصل ها ی تعطیلات ایام تابستان و عید نوروز و سایر تعطیلات رسمی کشور که مردم قصد مسافرت دارند به این ناحیه را دارند بیلبوردهای تله کابین رامسر بازدهی خوبی دارد.

تعدادی از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در تله کابین رامسر

 

، ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.