هدیه تبلیغاتی

یک پیرمرد آمریکایی به نام لویس کرانتز به مناسبت پنجاهمین سالگرد ازدواجش تصمیم عجیبی گرفت . او برای قدر دانی از پنجاه سال زندگی مشترک یک بیلبورد تبلیغاتی بزرگ را به همسرش هدیه داد .
این پیر مرد آمریکایی با یکی ازشرکت‌های بزرگ تبلیغاتی تماس گرفته و سفارش یک تابلوی تبلیغاتی بزرگ با عکس عروسی و پیامی رمانتیک می‌دهد و تاکید می‌کند که می‌خواهد این تابلوی تبلیغاتی در یکی ازشلوغ‌ترین خیابان های شهر سن فیلیپ به نمایش گذاشته شود.
ایده ای که لوییس کرانتز در نظر گرفت این بود که با دوستان پلیس خود هماهنگ کند و وقتی که ماشین آنها به نزدیکی این بیلبورد رسید، پلیس‌ ماشین آنها را به دلیل تخلف متوقف کرده و به بررسی مدارک آنها بپردازد تا در این فرصت، شارون همسر این مرد خوش ذوق متوجه این تابلوی زیبا شود.
همه چیز طبق برنامه پیش رفت و وقتی شارون، متوجه این بیلبورد زیبا و غول پیکر شد، فریادی از شادی کشیده و به آغوش همسرش می‌پرد. در همین زمان دوستان لویس با دسته گل‌های رز سفید و سرخ از مخفیگاه خود خارج شده و به سمت آنها می‌دوند تا پنجاهمین سال ازدواجشان را تبریک گویند.
طبق سنت آنها، لویس این مرد خوش ذوق باید با تقدیم دسته گلی برای پنجاهمین بار از شارون (همسرش) تقاضای ازدواج کند. لویس اولین بار روز دوم ژوئیه ۱۹۶۱ از شارون خواستگاری کرده بود.
او بر روی این تابلو نوشته بود؛ ” ۵۰ سال زندگی مشترک هنوز تو تنها کسی هستی که دوستش دارم”
لویس کرانتز در این زمینه در وبلاگ خود می‌نویسد: این کار توجه و قدردانی بسیار کوچکی به محبت‌ها و تلاش‌های همسرم در طول مدت زندگی مشترکمان محسوب می‌شود.

لویس کرانتز گفت : من مطمئنم در آن روز نه تنها‌ من بلکه بسیاری از مردان و زنان با دیدن این تابلو، نگاهی دوباره به نقش احساسات و عواطف در روابط و زندگی مشترک خود کرده‌اند.

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.