مهم ترین استراتژی تبلیغات جذب مشتریان شرکت های رقیب

استراتژی تبلیغاتی جذب مشتریان

هنگامی که کسب و کار خود را شروع می کنید، همیشه به دنبال بازاری هستید که رقابت زیاد در آن وجود نداشته باشد، چون شما در ابتدای راه هستید سعی می کنید از رقابت کردن با شرکت های بزرگ پرهیز کنید، اما اگر به موفقیت های زیادی دست پیدا کردید، می بینید که رقابت با دیگران امری ست که راه فراری ندارد، و اگر با آن ها بر سر محصولاتشان رقابت نکنید آن ها با شما رقابت خواهند کرد، رقابت در کسب و کار امری طبیعی ست که فشار آن باعث می شود ایده های جدیدی را خلق کنید و باعث ترویح استراتژی تبلیغاتی برای دزدیدن ایده های بازاریابی رقیب شوید. در این مقاله به مهم ترین استراتژی تبلیغات جذب مشتریان شرکت های رقیب پرداخته شده است.

مشتریان شرکت های رقیب در فیسبوک را مورد هدف قرار دهید

downloadهنگامی که بخواهید محصول خود را در فیسبوک ترویج کنید، سعی کنید دسته مورد نظر خود را برای تبلیغات انتخاب کنید و می توانید تخصصی تمرکز خود را روی یک دسته از مردم متمرکز کنید، می توانید این کار را به صورت عمومی انجام دهید، ما می خواهیم روی مشتریانی تمرکز کنیم که فقط هدف آن ها یک محصول مشخص باشد. سعی کنید برای هدف قرار دادن مشتریان شرکت رقیب از اسم شرکت آن ها استفاده کنید به این صورت با ورود مشتریان به صفحات شما تبلیغات شما برای آن ها ظاهر می شود و اگر تبلیغات شما قوی باشد باعث خسارت دیدن و شکست رقیب خواهید شد.

ویدئوهای رقیب را شکست دهید

imagesیوتیوب به عنوان بهترین شبکه برای ترویج ویدئوها به شمار می رود، و باعث ترویج برنامه های تبلیغاتی سایر شرکت ها می شود، به این نکته توجه کنید مراقب ویدئویی که شرکت رقیب در یوتیوب می گذارد باشید، ویدئویی بهتر از آن بسازید و در آن شرح دهید چرا باید مردم محصولات شما را به دیگر محصولات ترجیح دهند، مراقب تمام برنامه های تبلیغاتی آن ها باشید و اگر موفق شدید ویدئویی بهتر بسازید کسب و کار شما رواج پیدا خواهید کرد.

شبکه گوگل

download (1)تبلیغات از طریق گوگل به عنوان پراستفاده ترین تبلیغات به شمار می رود، در این شبکه ویژگی به نام Custom affinity audience وجود دارد که این ویژگی برای هدف قرار دادن شرکت های رقیب عالی می باشد. فقط باید عنوان صفحه اصلی شرکت رقیب را برای شرکت خود قرار دهید، به این صورت بازدید کنندگان به جای محصولات رقیب محصولات شما را خواهند دید.

مخاطبان شرکت رقیب را هدف قرار دهید

download (2)در اینترنت ابزارهایی وجود دارد که شما را قادر به ساختن لیستی از مخاطبان شرکت رقیبتان می کند، مثلا مانند ابزار BirdSong بعد از حاضر کردن چنین لیستی که تمام مخاطبان در آن قید شده است از آن لیست تبلیغی خوب بسازید و به تویتر بروید Add tailored audiences را انتخاب کنید و هدف خود برای شروع کار مورد نظر شروع کنید.

 

 

منبع: cstland.com

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.