جشنواره ملی تبلیغات

سایت جشنواره ملی تبلیغات و جایزه شاهین طلایی با حضور مدیران روابط عمومی بانک ها و موسسات مالی رونمایی شد .
به گزارش رصد رسانه ، در این مراسم که در هتل اسپیناس برگزار شد برگزارکنندگان در خصوص چگونگی برگزاری این جشنواره ملی تبلیغات مطالبی را بیان کردند و به ارایه اهداف ،دیدگاه ها و برنامه های این جشنواره پرداختند .
مدیر کل روابط عمومی بانک مرکزی با اشاره به برگزاری جشنواره ملی تبلیغات اظهار داشت : تبلیغات از مهم ترین ارکان ارتباط یک بنگاه اقتصادی با مشتریان می باشد و ارتباطی موفق است که معنای مورد نظر را در ذهن مخاطب ایجاد کند .
کریمی افزود : امیدوارم که این جشنواره بتواند در ارتقای سطح تبلیغات و بهبود فرآیند های ارتباطی بانک ها موثر باشد.
رئیس اداره روابط عمومی بانک تجارت نیز با تقدیر از طرح برگزاری جشنواره ملی تبلیغات گفت : امیدوارم این جشنواره در آینده مانند جشنواره های معتبر بین المللی جایگاه واقعی خود را کسب نماید .
کاظم پور همچنین پیشنهاد کرد : در کنار حضور روابط عمومی و موسسات مالی ، شرکت های تبلیغاتی هم در این جشنواره حضور پیدا کنند تا در یک فضای مثبت و هم افزا و با تبادل موثر اطلاعات وتجربیات، راه های رفته را مجدداً طی نکنیم و در پی نوآوری و نوگرایی با استفاده از روش ها و ابزارهای جدید باشیم .
در این نشست کرمیان دبیر کمیته اجرایی جشنواره ملی تبلیغات نیز با ارائه گزارشی از روند برگزاری این جشنواره به چگونگی اجرای آن پرداخت.
نخستین دوره جشنواره ملی تبلیغات طی روز های ۱۹-۲۰ دی ماه سال جاری به میزبانی موسسه فرهنگی روابط عمومی آرمان در مرکز همایش های بین الملل صدا و سیما برگزار می شود .

،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.