کمپین جمع آوری لباس گرم

موسس شبکه همیاری از راه‌اندازی کمپین «جمع‌آوری لباس گرم برای کودکان نیازمند» و  تبلیغات شهری پوستر این کمپین در هفته آتی در شهر تهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری رصد رسانه ، امیرحسین قاسمی با اشاره به کمپین جدید شبکه همیاری به منظور جمع‌آوری پوشاک زمستانی و گرم برای کودکان نیازمند در فصل زمستان که با حمایت بسیاری از بازیگران، خوانندگان، ورزشکاران و سایر هنرمندان روبرو شده است، در تشریح این اقدامات اظهار داشت: این کمپین با همکاری موسسات «امید فردا»، «همیاری»، «حامی»‌ و «شمس‌الشموس» راه‌اندازی شد تا با توجه به در پیش رو بودن فصل سرما و محرومیت برخی کودکان کشور، بتوانیم با همیاری مردم، لباس گرم را در اختیار آن‌ها قرار دهیم .
وی افزود: بسیاری از هنرمندان کشور به دنبال طراحی پوستر این کمپین، پای کار آمدند و در اقدامی هماهنگ، پوستر طراحی شده این کمپین را در صفحات اجتماعی خود از جمله «اینستاگرام» و «تلگرام» قرار دادند.
موسس شبکه همیاری، خاطر نشان کرد : با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، مقرر شد در مرحله اول تمام تبلیغات این کمپین در شبکه‌های اجتماعی انجام شود و از هفته آتی نیز، پوسترهای این کمپین، به صورت تبلیغات شهری، در معرض دید شهروندان تهرانی قرار گیرد.
قاسمی با اشاره به استقبال شهروندان تهرانی و سایر شهرهای کشور از این کمپین گفت : در حال حاضر تماس‌های بسیاری از شهرهای مشهد، اصفهان، رشت، تبریز و سایر شهرهای کشور برای همکاری و مشارکت در این کمپین داشته‌ایم و تماس‌ها و استقبال مردمی از این طرح به اندازه‌ای بوده است که ما مجبور به استقرار دفاتری در شهرهای مشهد و اصفهان برای جمع‌آوری مشارکت مردمی شدیم .
وی از هموطنانی که قصد کمک به کودکان در این کمپین را دارند خواست تا برای حفظ کرامت انسانی این کودکان نیازمند، حتی‌المقدور لباس‌ها و پوشاک نو و در حد نو را در اختیار این کمپین قرار دهند.

موسس شبکه همیاری در خصوص نحوه مشارکت مردم در این کمپین نیز خاطرنشان کرد : در پوستر طراحی شده این کمپین دو شماره تلفن به عنوان پل ارتباطی مردم با موسسات همکار در این کمپین درج شده است که شهروندان تهرانی و سایر شهرهای کشور می‌توانند در برقراری تماس تلفنی با شماره تلفن‌های : ۰۲۱۲۲۹۱۱۶۴۷ و ۰۲۱۸۸۹۱۲۷۸۸، کمک‌های مالی و یا پوشاک زمستانی خود را در اختیار کودکان نیازمند قرار دهند.
وی افزود : تاکنون علاوه بر چهره‌های ورزشی، علی لهراسبی، روزبه نعمت‌اللهی، امیر تاجیک و … از میان خوانندگان، پرویز پرستویی، لیلا حاتمی، بهاره رهنما، پوریا پورسرخ، رویا تیموریان، سیما تیرانداز، ایرج نوذری، پژمان بازغی، لیلا بلوکات و تعدادی دیگر از بازیگران از این کمپین حمایت کرده‌اند.
بر مبنای این گزارش شبکه همیاری که ۱۳۰ خیریه فعال را تحت مدیریت خود دارد، بیش از یک سال است به همت دفتر شهردار تهران ایجاد شده و در حوزه کمک به کودکان کار و خیابان، اعتیاد،‌ کارتن‌خواب‌ها، بیماران مبتلا به سرطان، بیماران معلول، زنان آسیب‌دیده و همچنین بیماران مبتلا به HIV ایدز فعالیت دارد.

، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.