حذف تبلیغات در مرورگر مایکروسافت

شرکت مایکروسافت امکان حذف تبلیغات را از طریق افزونه‌های جانبی فراهم کرد و دو افزونه مشهور AdBlock و AdBlock Plus رسماً برای اج عرضه شدند .
به گزارش مجله رصد رسانه ، با وجود اینکه پیش از این افزونه CatBlock برای حذف تبلیغات در مرورگر جوان مایکروسافت عرضه شده بود ، دو افزونه AdBlock و AdBlock Plus بسیار مشهورتر و محبوب‌تر هستند .
این دو افزونه از فایرفاکس کار خود را آغاز کرده و سپس به مرورگر گوگل کروم نیز آمدند . هر دو افزونه قادرند سطوح مختلفی از تبلیغات را به دلخواه کاربر حذف کرده و یا در صورتی که بخواهید از وب‌سایتی حمایت کنید آدرس آن را در لیست سفید قرار دهید .
با وجود این‌که همه کاربران اینترنت از افزونه‌ها استفاده نمی‌کنند اما برای کاربران حرفه‌ای که به افزونه‌های مختلف عادت کرده‌اند سوییچ کردن به یک مرورگر جدید بدون پشتیبانی و گنجینه کاملی از افزونه‌ها امکان‌پذیر نیست و مایکروسافت هم این موضوع را به‌خوبی می‌داند .
برای دانلود افزونه‌های جدید حذف تبلیغات باید در برنامه پیش‌نمایش ویندوز مایکروسافت ثبت نام کنید . برای این‌کار از بخش تنظیمات و آپدیت ویندوز ۱۰ باید به دنبال Advanced Options و سپس Get Insider Preview builds بگردید . سپس با استفاده از راهنمای ویدئویی زیر نسبت به نصب آن‌ها اقدام کنید .

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.