بهرام رادان
به گفته معاون وزارت ارشاد ، حضور ستاره‌های هنری و ورزشی در تبلیغات برندهای ایرانی دیگر ممنوعیتی ندارد .
به گزارش رصد رسانه ، در ایران تبلیغات سلبریتی ها برای برندهای مختلف مدت زیادی ممنوع بوده است . اتفاقی که موجب نزدیک شدن این چهره های سرشناس به تبلیغات شبکه های ماهواره ای شد و شاید به همین خاطر بود که بالاخره دستور لغو ممنوعیت تبلیغ چهره های سرشناس صادر شد تا هم آنها مثل همتایان شان در کشورهای دیگر اجازه تبلیغ کردن داشته باشند و هم برندها از این ظرفیت برای حرارت بخشیدن به بازار بهره ببرند . در این گزارش مهم ترین سلبریتی های برندهای ایرانی را مرور می کنیم :

بهاره رهنما
بهاره رهنما

بهاره رهنما که چندی قبل به عنوان مدل یک برند مانتو در فضای مجازی مطرح شده بود ، همکاری اش با برند «این لی» را نیز شروع کرد . باشگاه فرمانیه ۲۶ دی ماه شاهد حضور گرم ۴۵۰ نفر از آرایشگران منتخب تهران بودند که در کنار خانم بهاره رهنما ، بازیگر و نویسنده ، تولد برند این لِی را جشن گرفتند .
حضور خانم رهنما مثل همیشه فضا را با شادی و گرمای خاصی همراه کرد . در این مراسم که اولین Talk Show بانوان ایرانی بود ، از پیشکسوتان آرایش و پیرایش کشور تقدیر به عمل آمد و خانم رویا آقایی مدرس گریم دانشگاه فرهنگ و هنر نیز با استفاده از محصولات این لی دو نوع آرایش ساده روزانه و آرایش شب را در مقابل حضار انجام داد .
در انتهای مراسم بهاره رهنما و دو تن از پیشکسوتان آرایش کشور کیک زیبای این لی را بریدند و جشن تولد برندی که زیبایی طبیعی را به زنان ایران هدیه می دهد با شکوه خاصی برگزار شد .

بهرام رادان

بهرام رادان
در آخرین روزهای قبل از ممنوعیت تبلیغ برای بازیگرها ، بهرام رادان جوان روی بیلبوردهای بزرگ تهران دیده می شد و حال که این ممنوعیت رفته رفته برطرف شده ، او بار دیگر به چهره اول یک برند تبدیل شده است .
رادان قراردادی را با نوین چرم به امضا رسانده و تابلوهای تبلیغاتی این تولیدی لباس چرم با حضور رادان چه در فروشگاه های این برند و چه در بیلبوردهای سطح شهر به وضوح دیده می شود . رادان در حال حاضر مرد اول تبلیغاتی سلبریتی هاست . چهره ای جالب روی بنرهایی که از مردم می خواهند که ست بپوشند و جایزه بگیرند. همکاری آقای بازیگر با نوین چرم به همین جا خلاصه نمی شود . او یکی از مدل های تصویر در ژورنال این تولیدی نیز هست و در چند تیزر نوین چرم نیز بازی کرده است .

محمد رضا گلزار

محمد رضا گلزار
در سال های نه چندان دور ، نام محمدرضا گلزار که این روزها در یک اثر سینمایی ایرانی – هندی بازی می کند ، همیشه یک چهره کاملا جالب و ایده آل برای تبلیغات شرکت ها بوده است .
گلزار سال ها قبل برای چند شرکت ایرانی تبلیغ کرد اما الآن دیگر او تنها سفیر برندهای خارجی است . «گام باتلر» بیشترین همکاری تبلیغاتی را با محمدرضا انجام می دهد . یک کمپانی دارویی نیز عکس بازیگر شناخته شده ایرانی را به شعارهای تبلیغاتی انگلیسی اش می چسباند . گلزار چهره تبلیغاتی نوشابه انرژی زای هایپ نیز محسوب می شود .

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی
ژیلا صادقی از معدود چهره های زنی بود که پا به عرصه تبلیغات گذاشت و برای برند لوازم خانگی کنوود روی بیلبوردها و پوسترها رفت . صادقی تا چند سال پیش از مجریان پرکار تلویزیون به حساب می آمد و با اجرای برنامه «خانه فیروزه ای» ارتباط صمیمانه تری با مخاطبان برقرار کرد تا اینکه تصویر های تبلیغاتی اش روی بیلبوردها و نشریات جا خوش کرد .
دوره ای که صادقی برای تبلیغ در تصویر های شرکت کنوود حاضر شد ، هنوز هم حرف و حدیث های زیادی درباره حضور و عدم حضور چهره ها در تبلیغات زده می شد ، مخصوصا اینکه الآن پای یک زن در میان بود که با پوششی مختلف مبلغ یک برند شده بود .
همین موضوع بعدها حواشی زیادی برای او به همراه داشت و حتی خیلی ها دلیل ممنوع الکاری او در تلویزیون را به حضورش در زمینه تبلیغات ربط دادند . الآن هم که چند سالی از این موضوع می گذرد و دیگری خبری از حضور این مجری خوش سر و زبان در تبلیغات نیست ، هنوز هم او را در هیچ برنامه تلویزیونی به عنوان مجری ثابت نمی بینیم .

امیرعلی دانایی

امیر علی دانایی
قطعا یادتان می آید چند سال پیش تصویر تعداد چشمگیری از بیلبوردهای شهری به پسر جوانی با دندان های سفید و لبخندی ملیح اختصاص یافته بود که بینندگان را به استفاده از مسواک رویال دعوت می کرد . آن جوان که بعدها با سریال «کلاه پهلوی» به همگان معرفی شد کسی نبود جز امیر علی دانایی که به عنوان یک مدل ایرانی فعالیت می کرد .
دانایی پیش از حضور در تبلیغ رویال ، زمانی که ۱۸ ساله بود ، به عنوان مدل با برند کاسیو همکاری می کرده و بعدها هم پس از چند سال دوری از وطن سر از بیلبوردهای ایکات درآورد . او در یکی از گفتگوهایش گفته بود همیشه دوست داشته در تبلیغی حضور داشته باشد که سر از همه بیلبوردها در بیاورد و این اتفاق برای دانایی با مسواک رویال افتاد ؛ تبلیغی که رکورد در ایران را با ۱۲۰ بیلبورد از جنوب تا شمال کشور شکست که فقط ۴۳ بیلبورد در تهران داشت .
همان موقع که حرف از بازی دانایی در پروژه تاریخی «کلاه پهلوی» به میان آمد، خیلی ها حضور او در تبلیغات را در تضاد با قانون منع چهره ها در تبلیغاتی می دانستند.

الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی
الیکا عبدالرزاقی بازیگر محبوب طنز سریال های تلویزیون و جدیدترین چهره ای است که نامش به عنوان یک سلبریتی در میان کسانی قرار گرفته که برای کمپانی های متفاوت تبلیغ می کنند .
الیکا عبدالرزاقی نیز به تازگی همکاری اش در زمینه تبلیغات را با یک کمپانی لوازم خانگی شروع کرده و خودش تصویر های مربوط به افتتاحیه این برند را در صفحه اختصاصی اینستاگرامش منتشر کرده است .

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.