خدمات بدون کارت بانک ملت

معرفی کمپین تبلیغاتی بانک ملت

بیلبوردهای تبلیغاتى در سراسر جهان، مقوله‌ ى مشخصى را دنبال مى‌کنند : اعتبار، کسب اعتبار، افزایش و تداوم اعتبار و تثبیت اعتبارى که از قبل ساخته و شناخته شده است.موقعیت یک برند و تصویر آن در ذهن مخاطبان، ارتباط مستقیمى به چگونگى رفتار تبلیغاتى آن برند دارد در دنیاى پر رقابت و هزار رنگ تبلیغات، ترغیب مخاطب به استمرار استفاده از یک محصول یا حفظ اعتماد به یک برند، کار ساده‌اى نیست.

بانک ملت در راستای ارائه خدمات خود بیلبوردهای تبلیغاتی را برای نشان دادن خدمات بانکی، در سطح شهر نصب کرده است. این بار با شیوه نوینی از خدمات بانک ملت آشنا می شویم که عنوان آن «برداشت وجه نقد بدون کارت» است.
همان طور که می دانیم برای همه پیش می آید که عابر بانک خود را فراموش کنیم و در موقع حساس نیاز به پول داشته ایم بانک ملت این مشکل احتمالی را حل کرده است. شیوه نوین عرضه خدمات بانک ملت با برداشت وجه نقد بدون کارت خیال مردم را آسوده کرده و هر زمانی که این مشکل به وجود بیاید با این خدمات حل می شود.

نقدی بر خدمات بدون کارت بانک ملت

بانک ملت به منظور توسعه هرچه بیشتر خدمات بانکداری، سعی دارد سطح رضایت مشتریان را از خدمات بدون کارت افزایش دهد و از طرفی ظهور انواع و اقسام موسسات مالی و اعتباری و بانک‌های خصوصی بسیاری از بانک‌های دولتی کشور نظیر بانک ملت را بر این واداشت که تا بر سر جذب مشتری رقابتی متفاوت را ارائه دهد.
دریافت وجه از خود پرداز بدون در دست داشتن کارت ایده ای متفاوت است که می تواند به اعتبار بانک ملت بیش از پیش بیافزاید در این راستا بانک ملت تبلیغات محیطی قابل توجه ای را اکران نموده است.
در این بیلبورد تبلیغاتی تصویری از یک خودپرداز نمایان است که در پایین آن نمای شماتیکی از یک دسته اسکناس به چشم می خورد، و روی صفحه نمایش خود پرداز« نیازی نیست کارت خود را وارد نمائید» درج شده است و این پیام تبلیغاتی مخاطبین زیادی را به فکر می برد که منظور از این تبلیغات چیست؟

خدمات بدون کارت بانک ملت
اگر چه خدمات بدون کارت بانک ملت ایده ای بکر است و تبلیغات متفاوت تر از گذشته اجرا نموده است اما در این تبلیغات وجه مثبت آن نمایش اسکناس هایست که بدون کارت از خود پرداز بیرون آمده است واین به مخاطب همان پیام برداشت وجه بدون همراه داشتن کارت را انتقال می دهد اما بانک ملت در تبلیغات خود فقط به عنوان خدمات جدید یعنی برداشت وجه نقد بدون کارت اشاره کرده است واشاره ای بر چگونگی برداشت وجه نقد بدون کارت نکرده است.
این در حالیست که هنگامی مخاطبین این تابلو تبلیغاتی را مشاهده می کنند تنها فکری که به ذهنشان ممکن است خطور کند، اینست که بدون عابر بانک ،امکان دریافت پول وجود دارد ؟و درصورتی که این کار امکان پذیر است مراحل آن به چه نحوی است!؟
مخاطب امروز به دلیل درگیری و مشغله های روزمرگی زمان کافی برای دنبال کردن و وقت گذاشتن مفهوم تبلیغات ارائه شده را ندارد و بهتر است تبلیغات اجرا شده بی پرده و با مفهوم روشن اکران گردد.

آشنایی با نحوه برداشت وجه بدون کارت از بانک ملت

خدمت مزبور به عنوان قابلیت جدید پایانه های خود پرداز بانک ملت درمواقع اضطراری و عدم دسترسی به کارت، جایگزین کارت بانکی می باشد. این خدمت در مواقعی ضرورت می یابد که مشتری نیاز فوری به وجه نقد داشته باشد لیکن کارت بانکی خود را همراه نداشته و امکان استفاده از خدمات شعب بانک نیز فراهم نباشد.
به منظور استفاده از سرویس برداشت وجه بدون کارت مشتری بایستی به یکی از سامانه های غیرحضوری بانک ملت شامل بانکداری اینترنتی، همراه بانک، تلفن بانک و کدبانک (# ۷۱۲*) مراجعه نموده و براساس مبلغ مورد نیاز، حواله برداشت وجه بدون کارت صادر نماید. سپس با استفاده از شماره حواله ارائه شده توسط سیستم و رمز برداشت وجه تعیین شده درهنگام صدور حواله، بدون نیاز به کارت بانکی از پایانه های خودپرداز بانک ملت وجه نقد قابل دریافت می باشد.

درصورتی که پس از صدور حواله برداشت وجه بدون کارت، مشتری از درخواست خود منصرف شود امکان لغو حواله برداشت وجه بدون کارت نیز ازطریق سامانه های غیرحضوری بانک ملت میسر می باشد پس از طی ۲ ساعت از زمان صدور حواله برداشت وجه بدون کارت، درصورتی که مشتری از خودپرداز وجه دریافت ننماید، شماره حواله مذکور به صورت خودکار منقضی گردیده و غیر قابل استفاده می باشد.

  • صدور حواله برداشت وجه بدون کارت
    ۱. مراجعه به یکی از سامانه های غیرحضوری بانک ملت مانند بانکداری اینترنتی، همراه بانک، تلفن بانک، کدبانک
    ۲. انتخاب گزینه صدور حواله برداشت وجه بدون کارت
    ۳. انتخاب شماره کارت، وارد نمودن مبلغ درخواستی، رمز اینترنتی کارت (رمزدوم)، رمز برداشت وجه و شماره تلفن همراه
    ۴. مشاهده اطلاعات حواله ( شماره کارت، مبلغ و کارمزد ) و تائید نهائی

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.