کمپین تبلیغاتی داو

کمپین تبلیغاتی داو با نام Choose Beautiful ( انتخاب زیبا ) با هدف نمایان کردن زیبایی درونی خانم‌ها در شهرهای لندن ، سانفرانسیسکو ، شانگ‌های ، سائوپالو و دهلی ، اجرا شد .
به گزارش رصد رسانه ، در این کمپین تبلیغاتی داو ، در مکان‌هایی که دارای دو ورودی بود با قرار دادن دو تابلو در بالای آنها عکس‌العمل عابران را فیلمبرداری کردند .
بر این اساس یکی از تابلوهای (درب ورودی) با عنوان «زیبا» و دیگری با عنوان «معمولی» به عابرین نمایش داده می‌شد و جالب است که ۹۶ درصد از عابرین تابلوی معمولی را برای ورود انتخاب کردند که از این تعداد نیز ۸۰ درصد آنها دلایلی آوردند که چرا خود را «زیبا» نمی‌دانند .
هدف داو از اجرای این کمپین تبلیغاتی این بود که در تبلیغات خود نشان دهد زیبایی مربوط به ظاهر نخواهد بود و خانم‌ها باید با تقویت اعتماد به نفس خود به زیبایی‌های درونی خود توجه کنند .
بر اساس این گزارش Dove در این کمپین به ما نشان داد که بسیاری از زنان زیبایی خود را در حد متوسط برآورد می کنند و فقط تعداد کمی از آن ها تصمیم گرفتند تا از درب ورودی با عنوان “زیبا” عبور کنند .
تماشای لبخند بر روی چهره کارمندان Dove وقتی که یک زن درب “زیبا” را برای عبور انتخاب می کرد ، دلگرم کننده بود .
گفتنی است ، داو Dove با ایجاد چنین کمپین‌هایی به ارتقای سطح آگاهی‌های خانم‌ها برای شناخت زیبایی‌ها و توانایی‌های منحصر‌ به‌ فرد خود در اداره خانه ، خانواده و امور کاری اشاره می‌کند .

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.