ساک دستی تبلیغاتی چای کیسه ای لیپتون

چای کیسه‌ای که در اصطلاح عامیانه به آن چاى نپتون گفته می شود، یک کیسه کاغذی، پارچه‌ای یا نایلونی کوچک محتوی چای خشک است که برای دم کردن سریع چای استفاده می‌شود. در بیشتر مواقع، چای کیسه‌ای با رشته نخی به کاغذ یا مقوایی متصل می‌شود. این کاغذ یا مقوا برای نگهداشتن و یا خارج کردن کیسه چای از داخل نوشیدنی به کار رفته و معمولا دارای علامت تجاری تولید کننده چای می‌باشد.
لیپتون نام تجاری محبوب در عرضه چای با طعم های مختلف می باشد که برای تبلیغات محصول خود دست به تبلیغات خلاقانه زده است و ساک دستی های به شکل یک کیسه نپتون در اختیار مشتریان خود قرار داده است، ساک دستی تبلیغاتی چای کیسه ای لیپتون ایده جالبی است که شرکت چای کیسه ای لپیتون در تبلیغات محصول خود به کار برده است ساک دستی تبلیغاتی، به عنوان نوعی بسته بندی و یا حتی در برخی موارد خود نیز به عنوان نوعی هدیه تبلیغاتی، خصوصا در یک دهه گذشته جایگاه خاصی پیدا کرده است.
ساک دستی تبلیغاتی چای کیسه ای لیپتون، به رنگ سبز طراحی شده است یک بسته لیپتون چای سبز روشن که با حلقه نگه داشته شده و به سادگی در مراکز خرید در اختیار خانم ها قرار می گیرد. ویژگی ساک دستی تبلیغاتی چای کیسه ای لیپتون این است که این محصول در تمام محیط ها دیده می شود و به همین راحتی می توان با تبلیغات خلاقانه نام یک محصول را بر سر زبان ها بیاوریم.
تبلیغات با ساک دستی یکی از ارزان ترین راه برای ترویج محصول یک شرکت می باشد به همین دلیل ساک دستی های تبلیغاتی در حال حاضر بخش مهمی از بازاریابی برای بسیاری از شرکت ها است و ساک دستی تبلیغاتی چای کیسه ای لیپتون یکی از برندهایی می باشد که از این طرح تبلیغاتی به خوبی استفاده کرده است.

آژانس تبلیغاتی:DDB Integrated, جده، عربستان صعودی
مدیر هنری Imtiyaz Khan :
تصویرگرVijay Nethala :
عکاسVijay Nethala :
انتشار:۲۰۱۰ می

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.