کمپین تبلیغاتی شیلا

رونمایی از یک محصول جدید همیشه در همراهی با ایده‌های نوآورانه و خلاق جذابیت بیشتری دارد . اگر این محصول یک غذای جدید در رستوران باشد، خلاقیت‌های خوشمزه‌تری بروز می‌کند و مشتریان می‌توانند ارتباط نزدیک‌تر و واقعی‌تری با برند داشته باشند .
به گزارش مجله رصد رسانه ، رستوران شیلا در رونمایی از پیتزای جدید «کویین» از یک بازی آنلاین استفاده کرده تا ضمن سرگرم کردن مشتریانی که به شعبه‌ها مراجعه می‌کنند، جایزه و هیجان را وارد پروسه سفارش غذا کند .
با رونمایی از پیتزای کویین ، بازی آنلاین «شانست چه مزه‌ایه؟» هم رونمایی شد ؛ مشتریانی که در شعب این رستوران‌ پیتزای جدید را سفارش بدهند، یک کد کویین دریافت می‌کنند و با وارد کردن آن در سایت مخصوص بازی ، شانس‌شان را برای بردن جایزه امتحان می‌کنند.
بر این اساس از بین ۹ احتمال، یکی پوچ است و بقیه از آب معدنی شروع می‌شود و تا میز مجانی که بهترین جایزه است ادامه دارد . خوش‌شانس‌ترین برنده‌ها میهمان شیلا می‌شوند و میز غذایشان تا ۵۰ هزار تومان رایگان خواهد بود.
این بازی به بردن جایزه در شعبه ختم نمی‌شود . مرحله بعد این است که مشتریانی که پیتزا کویین سفارش داده‌اند عکسی از میز یا پیتزایشان در اینستاگرام منتشر کنند و شیلا را در آن تگ کنند.
در نهایت بعد از پایان کمپین قرعه‌کشی انجام می‌شود و از بین آنهایی که عکسشان را منتشر کردند یک نفر برنده آیفون ۶ می‌شود.
امیرحسین عالمی مدیر پروژه کمپین «شانست چه مزه‌ایه؟» درباره این بازی و اهدافش می‌گوید : این بازی کمک کرده مشتریان در زمانی که منتظر آماده شدن پیتزایشان هستند یک سرگرمی داشته باشند و شانس‌شان را هم امتحان کنند.
وی ادامه داد : ضمن اینکه این بازی در بستر آنلاین انجام می‌شود و بعد از بازی می‌شود آن را با دوستان به اشتراک گذاشت . این بازی مشتریان شیلا را تشویق کرده پیتزای جدید را که دستور پخت تازه‌ای دارد و در هیچ رستوران دیگری پیدا نمی‌شود امتحان کنند.
کمپین شانست چه مزه‌ایه تا آخر اردیبهشت ماه ادامه دارد و تا آن زمان مشتریان این رستوران برای بازی و شرکت در قرعه‌کشی آیفون ۶ فرصت خواهند داشت.

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.