%d9%85%d9%86%da%86%d8%b3%d8%aa%d8%b1

جذاب ترین مسابقات فوتبال دنیا در لیگ جزیره، مورد بی مهری و بی توجهی دست اندرکاران سیما قرار گرفته است.
به گزارش رصد رسانه به نقل از جام نیوز،در حالی که رقابت‌های لیگ انگلستان با حضور ۷ مربی بزرگ دنیا، امسال خاص ترین لیگ اروپا محسوب می‌شود و به همین خاطر مورد توجه ویژه فوتبالدوستان کشورمان قرار گرفته، اما شاهد این هستیم که حتی بزرگترین مسابقات این لیگ از تلویزیون ما پخش نمی‌شود و به جای آن‌ها برنامه‌ها و مسابقات بی مخاطب روی آنتن می‌رود!

البته این موضوع مختص به بازی های لیگ برتر انگلیس نیست بلکه تلویزیون ایران سری A ایتالیا را هم نشان نمی دهد.

در شبی که کلیه فوتبالدوستان جهان  را از تلویزیون‌هایشان دیدند اما سیمای کشور ما ترجیح داد تا بازی شالکه – ماینتس را برای هواداران این دو تیم در داخل ایران پخش کند و گزارشگر سیما هم که از پخش این بازی ذوق زده شده بود، مدام پخش آن را برای بینندگان تلویزیون یادآوری می‌کرد!

جالب اینجاست که این بازی از سری رقابت‌های بوندس لیگا، در حالی در ایران پخش شد که که در خود کشور آلمان بازی چلسی – منچستریونایتد در تلویزیون فوتبالدوستان آلمانی به نمایش درآمد!

گفته می شود مشکل بدهی میلیاردی به شبکه BEIN قطر است. به گفته یک منبع آگاه تا زمانی که این بدهی پرداخت نشود BEIN اجازه نمی دهد این تصاویری پخش شود.

پس از بی توجهی به پرداخت حق پخش تلویزیونی تیم‌های لیگ برتر، عدم پخش مسابقات مهم فوتبال دنیا، دومین لطف بزرگ سیما به جامعه فوتبال ایران است!

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.