تبلیغات محیطی فروشگاه Stripes

کمپینی که پیش روی شماست متعلق به فروشگاه زنجیره ای Stripes است که شعبه های آن در سراسر نیومکزیکو، اوکلاهما، جنوب و غرب تگزاس قرار دارد به همین جهت این فروشگاه برای جلب توجه و ترغیب مشتریان، کمپین تبلیغاتی خلاقانه ای را در فصل گرما اجرا نموده است.

فروشگاه Stripes در تبلیغات پیش رو نمای از یک شلنگ پر فشار را که در انتهای لیوان وصل شده را نشان داده و از آن نوشیدنی به صورت پر فشار بیرون پرتاب شده و اگر با دقت به تصویر نگاه کنید متوجه خواهید شد که این تبلیغ قصد دارد حسی از خنکی و تازگی را به مخاطب القا کند و پیام« ارائه انواع نوشیدنی های خنک در فروشگاه» را به زبان تصویر نشان دهد.

و شاید برداشت دیگری که از این پیام می توان نمود اینست که این نوشیدنی به دلیل اینکه بصورت رایگان عرضه می شود از نماد شیلنگ به این منظور استفاده شده تا به مشتریان نشان دهد این نوشیدنی همانند یک شیلنگ که به لوله آب متصل است آنقدر زیاد است که به همه می رسد.

آژانس تبلیغاتی:Firehouse, ایالات متحده آمریکا
کارگردان خلاقیت اجرایی:Tripp Westbrook
مدیر هنری: Silver Cuellar
کپی رایتر:Greg Hunter
تصویرگر: Richard Thompson

دلایل تشنگی زیاد

آب به طور معمول به دلیل تنفس، تعریق، ادرار و مدفوع از دست می رود.نوشیدن آب کافی و فراوان بسیار اهمیت دارد.کم آب شدن بدن زمانی رخ می دهد که آب دفع شده از بدن بیشتر از مقدار جذب آب باشد. باید بدانیم که بدن ما همواره در حال تغییر است.
آب به طور معمول به دلیل تنفس، تعریق، ادرار و مدفوع از دست می رود. نوشیدن آب کافی و فراوان بسیار اهمیت دارد اما تشنگی مکرر و همیشه ممکن است علامتی از یک مشکل پزشکی باشد.

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.