کمپین شیلا

برند فست فود زنجیره‌ای شیلا در حوزه مسئولیت اجتماعی سازمانی CSR ، کمک به کودکان خیابانی را با همکاری انجمن حمایت از کودکان کار آغاز کرده است .
به گزارش رصد رسانه ، برند فست فود زنجیره‌ای شیلا که در برنامه‌های برندینگ خود بصورت برنامه‌ریزی شده و غیرسنتی عمل می‌کند ، در ادامه برنامه‌های بازاریابی و برندینگ خود در اولین حضور خلاقانه‌اش با سرویس موتوری هات داگی شکل شروعی تازه داشت .
این بار شیلا کمپپین بازاریابی “ بنشان به لبش لبخند ” را برای حمایت از کودکان کار در شعب منتخب فست فودهای شیلا اجرا می‌ کند ، بدین صورت که مخاطبین با کشیدن هر لبخند روی صورتک‌های مشخص شده ، مشارکت خود را در این کمپین با شیلا اعلام می‌کنند و برند شیلا به ازای هر مشارکت مردمی ( خلق لبخند بر روی صورتک‌ها ) ۱۰۰۰۰ ریال به انجمن حمایت از کودکان کار اهدا می‌کند .
گفتنی است ، کمپین‌های اجتماعی Social Campaigns یکی از اتفاقاتی است که برندها می‌توانند بصورت مشارکتی از مخاطبین خود دعوت کنند که به‌راحتی به آنها بپیوندند .
کمپین بازاریابی « بنشان به لبش لبخند » در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ #لبخندبنشان قابل پیگیری است و این بستر برای طرفداران شیلا مهیا شده است تا با انتشار و مشارکت این عمل خیرخواهانه در فراگیر شدن کمپین مذکور اقدام کنند .

تبلیغات فست فود شیلا

بنشان به لبش لبخند

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.