متروی لندن

صادق خان ، شهردار مسلمان لندن اعلام کرد : تبلیغات در شبکه قطار شهری لندن با استفاده از تصاویر برهنه زنان ممنوع است .
به گزارش مجله رصد رسانه ، شهردار لندن با بیان این خبر عنوان کرد : از آغاز ماه آینده (ژوئیه) ، شبکه حمل و نقل شهری لندن ، مجاز نخواهد بود تبلیغاتی را که موجب فشار (برمخاطبان) برای تطبیق با شکل های غیر واقعی و ناسالم بدن انسان می شود ، به نمایش بگذارد .
صادق خان با اظهار نگرانی خود در رابطه با تبلیغات ناسالم در فضاهای حمل و نقل عمومی لندن ، گفت : به عنوان پدر دو دختر نوجوان ، به شدت نگران این نوع تبلیغات هستم که می تواند مردم به ویژه بانوان را سرافکنده کند و آنها را درباره اندامشان شرمسار کند . اینک زمان بسیار مناسبی برای پایان دادن به این موضوع است .
گفتنی است ، نگرانی درباره این موضوع در سال گذشته هنگامی افزایش یافت که در تصاویر تبلیغاتی ، یک مدل زن با لباس شنا در ایستگاه های متروی لندن به نمایش گذاشته شد که از مخاطبان می پرسید : آیا بدن شما برای حضور در ساحل آماده است ؟
بر اساس این گزارش ، به گفته گرامه کریگ از شبکه رسانه ای تی اف ال ، تبلیغات در شبکه راه آهن زیر زمینی شبیه دیگر مکان ها نیست زیرا مخاطبان در صورت توهین آمیز یا ناراحت کننده بودن یک آگهی ، نمی توانند به سادگی تلویزیون را خاموش کنند یا صفحه روزنامه یا مجله را ورق بزنند .

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.