موقعیت تبلیغات در جاده سلمان شهر

معرفی شهر سلمان شهر

سلمان شهر نام جدیدی است که بعد از انقلاب اسلامی برای این شهر انتخاب شده است. در گذشته به این شهر ساقی کلایه گفته می شد و به دلیل وجود متلی بنام قو در این شهر آن را متل قو نیز می شناختند. سلمان‌شهر شهر جدیدی است که با شروع شهرک سازی در اوایل سال ۱۳۴۰ پا گرفت و در سال ۱۳۴۱ دارای شهرداری شد. اولین شهرک در این منطقه دریاگوشه نام داشت.

مجاورت با دریای خزر و داشتن ساحل ماسه ای مناسب در تمامی نواحی شمالی شهر, ارتفاعات ییلاقی وجنگلی زیبا در دامنه کوه البرز در نواحی جنوبی شهر, فاصله ای اندک بین ساحل دریا و دامنه کوه, و نزدیکی غاری استثنایی بنام غار دانیال جذابیت این منطقه را دو چندان کرده است.

موقعیت تبلیغات در جاده سلمان شهر

این جاده به لحاظ اینکه در مسیر ارتباطی تنکابن به چالوس واقع شده است و نقش تفرجگاهی قوی در منطقه دارد و به همین دلیل مسافران برای گذراندن تعطیلات خود به این شهر عزیمت می کنند و به همین سبب تبلیغات و اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده سلمان شهر موقعیت مطلوبی را برای معرفی محصولات و خدمات فراهم می کند.

سلمان‌شهر (یا متل قو) با وسعت ۹ کیلومتر طول و ۷ کیلومتر عرض یکی از شهرهای استان مازندران در ایران و مرکز بخش عباس‌آباد (تنکابن) شهرستان تنکابن است.

تبلیغات در حاشیه جاده سلمان شهر که دارای طبیعت زیبا و بکر است جذابیت تابلوهای تبلیغاتی در جاده سلمان شهر را چند برابر می کند و موجب می شود توسط تمامی مسافران دیده و معرفی گردد و به طبع چنین تبلیغاتی از اثر بخشی ویژه ای برخوردار می باشد.

ورودی های مهم برای تبلیغات در جاده سلمان شهر

مساحت این شهر بالغ بر۷۵۰ هکتار است و در فاصله ۱۹۴ کیلومتری غرب ساری مرکز استان و ۲۱۶ کیلومتری شمال شرقی تهران قرار دارد و از جمله ورودی های منتهی و مناسب برای اجاره بیلبوردهای جاده سلمانشهر شامل موارد ذیل می شود :
– ورود از شمال به دریای خزر – سلمان شهر
– ورود از جنوب به رشته کوه البرز – سلمان شهر
– ورود از شرق به شهر کلارآباد – سلمان شهر
– ورود از غرب به شهر عباس‌آباد – سلمان شهر

 

، ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.