تبلیغات پوشک مرسی

امروزه نحوه تبلیغات به شکل حرفه ای تر و با جذابیتی ویژه اجرا می گردد، بخشی از نکات قابل توجه این تبلیغات جذابیت های جنسی است که نوع تبلیغات را توجیه میکند و در عین حال استفاده از کودکان مو طلایی با چشمان رنگی شبیه به اروپایی ها تبلیغات زیبا و دیدنی ای را فراهم آورده است.

تیزرهای تبلیغاتی پوشک مرسی به دلیل متفاوت بودن و جذابیت کانسپت های اجرا شده توانسته تاثیر مستقیمی بر روی مخاطب عام و احساسی بگذارد.این برند با نمایش کودکان خردسال در موقعیت بزرگسالان مخاطبان را به دنبال کردن این تیزرها ترغیب می کند که به شکل های مختلفی نظیر مربی فوتبال،خلبان و پزشک و هم اکنون مجری برنامه خبری به نمایش گذاشته شده است.

این برند از تکنیک اغراق در تبلیغات استفاده کرده، به گونه ای که یک بچه را با پوشک در موقعیت یک پژشک یا خلبان نشان می دهد و به این منظور است که پوشک می تواند در رشد بچه چنین تاثیری ایجاد کند و انتخاب والدین در نوع پوشک می تواند آینده فرزندانشان را رقم بزند.

از طرفی استفاده مرسی از کودکان به دلیل اینکه نماد صداقت و پاکی هستند باعث می شود اعتماد مصرف کننده را جلب نماید.آخرین کار مرسی که در غالب اخبار بچه ها بر روی صحنه آمد ارتباط معنادار بین کودک و نوع خبر را بهمراه داشت و این تمثیلی است از یادآوری تلخ و شیرین دوران کودکی و به اصطلاح کار خرابی کودکان و سیل آمدن در رختخواب آنها می باشد.

این تیزر تبلیغاتی بار طنز جذاب و گیرایی را برای ارتباط با برند مرسی در مخاطبان را ایجاد کرده و اگر در این آگهی تبلیغاتی از المان های هواشناسی استفاده شده بود می توانست بی پرده این طنز را به اجرا درآورد که پیامی ماندگار در ذهن مصرف کننده باقی می گذاشت.
مرسی تقریبا توانسته آگهی از برند را به خوبی در بین مصرف کننده ایجاد کند اما بدلیل ضعیف بودن برخی از فعالیت های بازاریابی این برند سهم بازار بسیار کمتر از سایر رقبا می باشد و به نوعی تبلیغات مرسی بیشتر زیبا هستند تا متقاعد کننده به خرید محصول.
در مجموع برند مرسی در مسیر تکامل است و براحتی توانسته هم مخاطب عام و مخاطب منطقی را سر ذوق آورد و ارتباط جذاب و فوق العاده را برقرار نماید و موقعیت بزرگسالانه شغلی کودک، کاری متفاوت و اثر بخش است.

درباره مرسی

slide2_61f7e56dfbc010d33490bd2a7069caf8f5f06955_1024x410_Q75برند مرسی در سال ۱۳۸۹ در شرکت صنایع سلولزی ماریناسان متولد  و توسط شرکت گلپخش اول به بازار مصرف عرضه شد. محصولات مرسی توانستند کیفیتی فوق العاده را در محصولات پوشک کامل کودک و نوار بهداشتی خود ارائه دهند. این کیفیت فوق‌العاده با استفاده از مواد اولیه درجه یک و نو‌آوری در امر تولیدبه دست آمد ، مصرف کننده مرسی حین استفاده احساس شادابی و راحتی را تجربه می‌کند .پوشک مرسی در ۳ سایز کوچک، متوسط و بزرگ و نواربهداشتی در۳ سایز متوسط، بزرگ و شب موجود است. در سال ۱۳۹۰ با ورود دستمال کاغذی جعبه ای سبد محصول این برند کامل‌ترشد.

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.