تبلیغات جشنواره بین المللی فیلم

جشنواره بین المللی فیلم در هر کشوری به مهارت‌هاى خاص هنرى مانند بازیگرى در تئاتر و سینما و فیلم های برگزیده ،بهترین جوایز سال را اهدا خواهند کرد،به همین منظور جشنواره بین المللی فیلم در صربستان توسط آژانس تبلیغاتی Kreativa new formula, Belgrade تبلیغات محیطی خلاقانه ای را از تصاویر برگزیده به نمایش گذاشته است.
عکسی که در بالای این صفحه مشاهده می کنید نمونه ای از تبلیغات جشنواره بین المللی فیلم می باشد و با عنوان «نقش شما چیست» وتصویری فردی را نشان می دهد که با پوشیدن لباس های رزمی قدیمی در زمان حال و در مکانی امروزی به نمایش در آمده است و هدف از تبلیغات در این زمینه تغییر نگرش جامعه و اطلاع رسانی در مورد زندگی، فعالیت‌های اجتماعی، حقوق و دستاوردهای افراد در زمان های گوناگون می باشد.

آژانس تبلیغاتی: Kreativa new formula, Belgrade, صربستان
کارگردان خلاقیت: Karim Salim
مدیر هنری:Milos Koncar
کپی رایتر:Milan Prodanovic, Milos Djurdjevic
انتشار:۲۰۱۱ فوریه

افرادى شرکت کننده در روش ایفاى نقش

معلم یا مسؤول اجرا: برنامه‌ریزی، فراهم کردن امکانات، و مدیریت اجرایى عملیات و برنامه نمایش به عهدهٔ معلم است و اوست که در حقیقت، کارگردان نمایش است.

ایفاگران نقش: ایفاگران نقش شاگردانى هستند که بطور داوطلب یا انتخابى در برنامه شرکت مى‌کنند. این افراد الزاماً نیازى به داشتن تجربه و ذوق هنرى در زمینهٔ نمایش ندارند.

مشاهده‌کنندگان: سایر شاگردان جزء مشاهده‌کنندگان به حساب مى‌آیند. این افراد در جریان یا پایان نمایش مى‌توانند درباره عملیات نمایش اظهارنظر، سؤال یا بحث کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.