DSC_0578

در چند روز اخیری که پشت سر گذراندیم شاهد برپایی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی مسکن، انبوه سازان و فرصت های سرمایه گذاری در مشهد بودیم،گفتنی است که این نمایشگاه بمنظور همایش توانمندی های فعالان اقتصادی و جلب سرمایه داران در این حوزه برگزار گریده است.

بعلاوه از دیگر زمینه‌های فعالیت شرکت کنندگان این نمایشگاه شامل، ۵ نمایشگاه تخصصی ملی و بین‌المللی در حوزه صنعت ساختمان، انبوه سازان، فرصت‌های سرمایه‌گذاری، کاشی و سرامیک، درب و پنجره، صنعتی سازی و فناوری‌های نوین بوده است و همچنین در این دوره از برگزاری نمایشگاه‌ها ۱۲۷ مشارکت کننده در ۶۶۶ غرفه نمایشگاهی از استان‌های خراسان رضوی و تهران، آذربایجان غربی و شرقی، اصفهان، یزد حضور یافته‌اند.

از سرمایه های بزرگ کلانشهرهایی مانند مشهد ظرفیت بالقوه نمایشگاهی است و این ظرفیت عامل موثری برای نمایش توانمندی‌های اقتصادی در سطح شهر می باشد.هدف از برگزاری این نمایشگاه بازاریابی و جذب مشتری در زمینه سرمایه گذاری در فعالیت‌های اجرایی اقتصادی و فرهنگی در یک منطقه یا کشور می باشد و حضور پررنگ مردم در نمایشگاه بین المللی انبوه سازان باعث بازدید از غرفه ها و درنتیجه فروش محصولات و تصمیمات بزرگ سرمایه گذاری گردیده است.

DSC_0597
نمایشگاه بین المللی مشهد نقطه عطفی است برای آغازهمکاری گسترده در راستای شروع فعالیت گسترده تر در حوزه مسکن و بستری مناسب برای جذب سرمایه‌های خرد مردمی که با درایت و برنامه ریزی باید از این سرمایه‌ها به خوبی استفاده کرد.

از دیگر جذابیت های این نمایشگاه، نشان دادن قابلیت ها و یا به نوعی سمپلینگ برخی از شرکت ها می باشد که موجب موفقیت و عملکرد آنها گردیده است.به عنوان مثال در ویدیو زیر نحوه عملکرد یک وان که مجهز به سیستم سونا و جکوزی می باشد را به نمایش عموم گذاشته اند که موجب استقبال فراوان قرار گرفت.

و در جای دیگر از این نمایشگاه سیستم گرمایشی سقفی که با استفاده از مادون قرمز نصب و راه اندازی شده به نمایش درآمده است.

و همچنین در ویدیو بعدی نمایش توانمندی یک آسانسور فوق سریع با سنسورهای قدرتمند جلوه گری می کند به گونه ای که اگر وجود شیئی را احساس کند در هر نقطه قرار داشته باشد از حرکت می ایستد.

اگر چه حضور برندهای معتبر در زمینه فعالیت های اقتصادی در این نمایشگاه به طور واقع شاید نتیجه سود و خروجی مطلوبی را به دنبال نداشته باشد اما نمایش توانمندی ها می تواند در آینده کمک شایانی به سرمایه گذاران بکند و پشتوانه ای برای دستیابی پیشرفت بیشتر گردد.

،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.