نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران

در ماه قبل چهاردهمین نمایشگاه  دائمی تهران با رنگ و رویی جذاب و طعم بسیار شیرینی روزهای فعالیت خود را سپری کرد و این در حالی است که بیش از ۲۸ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی به برگزاری نمایشگاه بیسکویت،شیرینی و شکلات اختصاص یافته است.
نمایشگاه شیرینی و شکلات با مشارکت ۳۵۰ شرکت داخلی و ۳۲ شرکت خارجی از ۱۵ کشور جهان از جمله آلمان، اتریش، اسپانیا، اوکراین، امارات متحده عربی، انگلستان، ایتالیا، ترکیه، چین، ژاپن، فرانسه، کلمبیا، لهستان، مالزی و هندوستان گشایش یافت.
باوجود اینکه تنوع محصولات عرضه شده در نمایشگاه بسیار چشمگیر صورت گرفت و شرکت‌ها سعی کرده‌اند برای معرفی هر چه بهتر محصولاتشان از طراحان زبده کمک بگیرند و با ساختن غرفه‌هایی شیک و حتی شکلاتی مخاطبان را به وجد بیاورند اما در میان طعم های خوشمزه و ذوق و سلیقه بعضی از غرفه های شیرینی و شکلات فقط جنبه دیدنی را از آن خود کرده بودند و آکواریومی در بسته از شکلات های رنگارنگ به چشم می خورد و یا بعبارتی به خوشمزه های دیدنی از آن می توان یاد کرد نه خوشمزه های خوردنی!!!

چهاردمین نمایشگاه شیرینی و شکلات
در جای دیگر فرصتی مناسب برای تست کردن شیرینی تازه تولید شده در حضور مردم فرآهم آمده بود این دستگاه بطور مستقیم شیرینی های تولید شده خود را برای پذیرایی از مردم آماده کرده بود تا به بازار هدف نزدیک تر شود و با میل کردن شیرینی های تازه این موقعیت را برای خرید از شیرینی ها ایجاد کند اما گویی تعدادی فقط به همان تست کردن بسنده می کردند،به گونه ای که در زمان تولید با دهنی آب افتاده به سمت این شیرینی های خوشمزه هجومی شیرین می آوردند.


این مردم عاشق شیرینی و شکلات و نوشیدنی های رنگ و وارنگ هستند اما نیازی به خرید نمی بینند و همان گشت و گذار و خوردن در نمایشگاه کفایت می کند، گرچه گرانی با مردم سرگرانی می کند و شاید صاحبین برندها بتوانند سرشان را با طعم های شیرین شیره بمالند!!!
یکی از جذاب ترین قسمت این نمایشگاه بخش غرفه کوپا بود که در این قسمت تبلیغات به طور هنرمندانه تری انجام شده ، به این صورت که تعدادی از فروشندگان کوپا با یک صدای هماهنگ شعری زیبا را می خواندند و به طور نا خودآگاه توجه همه را به سوی خود جلب می کرند و از طرفی یک جو شاد و مفرح رابرای مردم فراهم آورده بودند تا آنها را به بازدید از غرفه خود ترغیب کنند.

گزارش تصویری که توسط مجموعه رصد رسانه تهیه شده را در قسمت زیر می توانید مشاهده کنید.

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.