سامسونگ

شرکت سامسونگ ، به عنوان بزرگترین و فعال ترین فروشنده تلویزیون های هوشمند در جهان ، تصمیم گرفته است تبلیغات بیشتری را به تلویزیون های هوشمند خود که به اینترنت متصل هستند ، اضافه کند .
به گزارش رصد رسانه ، شرکت سامسونگ در ژوئن سال گذشته اقدام به اضافه کردن یک نوار تبلیغات در منوی تلویزیون های فعال خود در آمریکا کرد و حالا تصمیم دارد در ماه های پیش رو ، همین کار را در اروپا نیز انجام دهد .
گفتنی است ؛ شرکت سامسونگ به علت کاهش درآمدهایش در بخش تلویزیون ها ، با تیم های تبلیغاتی در نیویورک همکاری می کند تا بتواند مشتریان بیشتری برای دریافت تبلیغات و درآمدزایی از تلویزیون هایی که پیشتر آنها را به فروش رسانده ، کسب کند.
بر اساس این گزارش به نقل از وال استریت ژورنال ؛ شرکت سامسونگ تصمیم دارد با ارائه بروز رسانی نرم افزاری جدید ، تبلیغات را برای کاربران اروپایی که از تلویزیون های هوشمندش استفاده می کنند ، فعال کند .
در حال حاضر سامسونگ به شکل تقریبی ، سالانه ۵۰ میلیون دستگاه تلویزیون به فروش می رساند و ۲۰ درصد از این بازار را در اختیار دارد . این در حالیست که درآمد سامسونگ از فروش این دسته از محصولات بسیار کم بوده و اکنون به حاشیه سود ۳ درصدی رسیده است که در سال های پیش ، همین حاشیه سود به ۵ درصد می رسید .
لازم به ذکر است در سال گذشته ، سامسونگ از فروش تبلیغات در تلویزیون هایش و همچنین همکاری با سایر شرکت های سرویس دهنده ، درآمدی بالغ بر ۲۰ الی ۳۰ میلیون دلار کسب کرده است .

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.