پایان جستجو پریز برق

با بروز شدن تکنولوژی و استفاده مدوام از تلفن همراه، تمام شدن شارژ مصرفی معضلی است که اکثر مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند و در اکثر مکان ها به دنبال پریز برق برای تمدید مجدد شارژ باتری گوشی همراه می باشند. بدین جهت گوشی موتورولا تا حدی توانسته این مشکل را مرتفع نماید.

موتورولا برای معرفی محصول جدید خود به بازار، تبلیغات محیطی هوشمندانه ای را خلق نمود. در این تبلیغات، تصاویر افرادی را طراحی نموده است که کنجکاوانه به دنبال پریز برق هستند و در سمتی دیگر گوشی موتورولا به تصویر کشیده شده است و بر روی آن عبارت «۲۱٫۵ ساعت مکالمه، بدون نیاز به شارژ باتری» درج شده است و همچنین پیام تبلیغاتی « پایان جستجو پریز برق » بصورت برجسته در وسط تصویر نمایان است.

هدف از اجرا و خلق تبلیغات موتورولا، ایجاد حس اعتماد از محصولات این کمپانی در بین مخاطبین می باشد و در این تبلیغات محیطی بطور هوشمندانه ای از شارژ باتری تلفن همراه که یکی از مشخصه های بارز و قابل اهمیت استفاده از تلفن همراه می باشد اشاره نموده است تا نشان دهد مصرف انرژی در این نوع محصول بسیار پایین تر از گوشی های رده ی خود می باشد و با اطمینان خاطر بهتری می توانید گوشی موتورولا را خریداری کنید.

آژانس تبلیغاتی: Draftfcb, شیکاگو، ایالات متحده آمریکا
کارگردان خلاقیت: Sue Vering
مدیران هنری:Nok Sangdee, Garrett Fleming
کپی رایتر: Sue Vering
عکاس:Tony D’Orio
انتشار:۲۰۱۲ جولای

، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.