تبلیغات شکلات میلکا

میلکا، تولید کننده معروف شکلات، با همکاری آژانس ساچی‌ اند ساچی اوکراین در کمپین تبلیغاتی جدید خود به مردم اجازه داد تا از طریق این کمپین پیغامی را برای کسانی که دوستشان دارند ارسال کنند .
به گزارش رصد رسانه ، بسیاری از مردم با دیدن آگهی تبلیغاتی میلکا تصمیم گرفتند در این کمپین شرکت کنند . این کمپین تبلیغاتی در ۲۵ شهر اوکراین اجرا شده و پیام‌های مردم روی بیلبوردهای تبلیغاتی ، شبکه‌های تلویزیونی و اینترنت نیز منتشر شد .
این کمپین ایدۀ بسیار خوبی داشت و مردم را تشویق می‌کرد تا بیشتر به‌ کسانی که دوستشان دارند توجه کنند . رابطه بین شکلات و دوست داشتن رابطه‌ای کلیشه‌ای است که نشان می‌دهد مردم معمولاً در مناسبت‌های مختلف به عزیزان خود شکلات هدیه می‌دهند . به همین دلیل این کمپین برای شرکتی با محصولات شکلاتی بسیار مناسب بود و در واقع کمپین «پیام دوستانه»، تمایل خرید شکلات برای دیگران را بین مردم افزایش داد .
در میان تمام شهرهای اوکراین بیشترین پیام دریافتی مربوط به شهر ترنوپیل بود ، محبت‌ آمیزترین پیام‌ها مربوط به مادر و بیشترین کلمه تکرار شده در این پیام‌ها کلمه Love بود .
بیلبورد تبلیغاتی میلکادر حالت کلی، برندها با استفاده از این تبلیغات خوب و با درگیر کردن احساسات مردم همیشه باعث می‌شوند تا محصولشان به خوبی و با چهره‌ای صمیمانه‌تر در ذهن مخاطب ثبت شود . از سوی دیگر تبلیغاتی که مردم را به داشتن ارتباط بهتر و بیشتر با یکدیگر دعوت می‌کنند به نسبت دیگر تبلیغات تجاری محبوب‌تر هستند . در نهایت این نوع تبلیغات و کمپین‌ها، نه تنها موردعلاقه مردم هستند بلکه شرکت‌ها و برندها هم آنها را می‌پسندند ، چرا که آنها نیاز دارند تا محصولشان فروخته شود و این کار مستلزم داشتن تبلیغات خوب است .

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.