بیلبورد تبلیغاتی بانک مسکن

بانک مسکن بیلبوردهای تبلیغاتی ای را طراحی کرده است که بیان می کند با خدمات الکترونیک این بانک ، وقت بیشتری برای سفر و با هم بودن پیدا خواهیم کرد .
به گزارش رصد رسانه ، مدیر پروژه این کمپین تبلیغاتی در رابطه با ایده این طرح می گوید : کمپین تبلیغاتی خدمات الکترونیک بانک مسکن با تمرکز بر مسیر مسئولیت اجتماعی شکل گرفته است .
تبلیغات محیطی بانک مسکنوی ادامه داد : زمانی که بحث مسئولیت اجتماعی در خدمات بانکی به میان می آید موضوع حفاظت از محیط زیست و معضلات اجتماعی چون کاهش ترافیک و … بسیار مورد استفاده قرار می گیرد اما در اینجا این موضوع از منظری دیگر مورد بررسی قرار گرفته است و ما فضایی را مدنظر قرار دادیم که تناسب بسیار زیادی با برند بانک مسکن دارد.
مدیر پروژه این کمپین افزود : استفاده از ابزارهای الکترونیک و مخابراتی مانند : اینترنت، تلفن همراه، کامپیوتر و … زندگی ما را تحت تاثیر جدی قرار داده اند. این پیشروی به جایی رسیده است که بعضا بخش هایی جدی از زندگی را فراموش کرده ایم و مجازی و با استفاده از این ابزارها خود را قانع می سازیم که درگیر زندگی هستیم…!
بر این اساس بانک مسکن می تواند به عنوان مدافع مفهوم خانه و خانواده (با توجه به تناسب بالای برند و مدل کسب و کار بانک) وارد فضای تبلیغاتی متناسب با این موضوع شود!

بیلبوردهای تبلیغاتی بانک مسکن وی خاطر نشان کرد : کمپین تبلیغاتی خدمات الکترونیک بانک مسکن در سال ۹۴ در چهار فاز (فاز اول: خانواده، فاز دوم: تنهایی، فاز سوم: زندگی کن و فاز چهارم: خدمات الکترونیک) در نظر گرفته شده است. همان طور که بیان شد، مسیر غالب تبلیغاتی این کمپین، مسیر مسئولیت اجتماعی است که هرچه به فاز چهارم نزدیک تر می شویم، اشاره به آن کمتر و تمرکز بر خدمات الکترونیک افزایش می یابد. قابل ذکر است که، در فاز اول و دوم میزان پرداخت به مسئولیت اجتماعی نسبت به بانکداری الکترونیک پررنگ تر بوده و این نسبت در فاز سوم تغییر کرده و در فاز چهارم به بانکداری الکترونیک بیشتر پرداخته می شود.
وی در پایان اضافه کرد : فاز چهارم، فازی که هم اکنون در سطح شهر دیده می شود، با اشاره ی مستقیم به خدمات الکترونیک بانک مسکن حاوی این پیام است که استفاده از اینترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانک و همبانک مسکن راه سریع و آسانی برای انجام امور بانکی و مدیریت بهتر زمان است. این مهم باعث می شود با صرفه جویی در وقت، فرصت های ارتباطات انسانی بیشتری فراهم آید .

این بیلبوردهای تبلیغاتی را مشاهده نمایید :

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.