اولین کنفرانس تبلیغات دیجیتالی

اصلی‌ترین نقطه قوت تبلیغات دیجیتال که در تبلیغات مورد استفاده قرار می‌‌گیرند، این‌است که می‌‌توانند پیام‌ها را به سرعت برحسب شرایط تغییر دهند و به عبارت بهتر، پیام‌ها را با شرایط فوری، انطباق دهند. با پیشرفت تکنولوژی میزان استفاده از دستگاه های الکترونیکی در فرایندهای تبلیغات افزایش یافته است. تبلیغات دیجیتالی نوعی از تبلیغات است که از دستگاه های الکترونیکی مانند تلویزیون، رادیو، اینترنت، کامپیوتر، تبلت، تلفن همراه، بیلبورد دیجیتال، کنسول بازی و یا هر رسانه دیجیتالی دیگری برای دستیابی به مشتریان استفاده می شود.

امروزه دنیای دیجیتال در تمامی جنبه های زندگی و کار افراد توسعه پیدا کرده و استفاده از ابزارهای دیجیتال یکی از الزامات اصلی زندگی هرفردی شده است در این میان ضریب نفوذ اینترنت با عددی حدود ۷۴ درصد همراه با ویژگی های منحصر به فرد این ابزارها از قبیل شخصی بودن، در دسترس بودن، تعاملی بودن به همراه هزینه پایین اطلاع رسانی در آنها، آنها را تبدیل به یکی از مهمترین و اثربخش ترین رسانه های تبلیغاتی نموده است.

لذا با توجه به افزایش اهمیت و بکارگیری رسانه های دیجیتالی، گاها عدم توجه به ویژگی ها و الزامات خاص این رسانه ها، موجب عدم بهره گیری مناسب شرکت ها از این رسانه ارزشمند شده است بطوریکه روندهای تبلیغات در جهان نیز حاکی است امروزه رسانه های دیجیتال تبدیل به مهمترین رسانه تبلیغاتی شرکت ها شده است، از این رو توجه به توسعه دانش کاربردی تبلیغات دیجیتالی و آشناسازی مدیران شرکت ها با نحوه برنامه ریزی و اجرای کمپین های تبلیغاتی دیجیتالی هدفمند، مورد توجه عوامل برگزاری کنفرانس تبلیغات دیجیتالی می باشد.

به گزارش رصد رسانه اولین کنفرانس تبلیغات دیجیتالی در روز ۲۶ دی ماه برگزار می شود و تاکید ویژه ای بر توسعه تبلیغات دیجیتالی هدفمند به منظور پوشش دهی به اهداف تبلیغات شرکت ها ونیز ایجاد بالاترین سطح دسترسی و اعتبار در بازار هدف شرکت ها دارد تا بتواند با افزایش اثربخشی کمپین های تبلیغاتی، بهترین نتایج را برای آنها ایجاد نماید. در کنفرانس تبلیغات دیجیتالی  سعی خواهد شد تا با انتقال دانش تخصصی و کاربردی از طریق سخنرانی مشاوران و مدیران متخصص حوزه تبلیغات و دیجیتال و نیز ارائه تجربیات و نتایج کمپین های موفق دیجیتالی زمینه ای را برای کسب دانش و تجربه برای صاحبان کسب و کار و مدیران بازاریابی و تبلیغات فراهم آورد.
محورهای همایش
استراتژی برند و هویت دیجیتال
هدفگذاری تبلیغات تجاری در فضای دیجیتال
نقش تجربه مشتری در اثربخشی کمپین های دیجیتالی
برنامه ریزی موثر رسانه های دیجیتال
بازاریابی محتوایی براساس بینش مشتری
روند های تبلیغات دیجیتالی در ایران وجهان
به همراه ارائه تجارب برترین کمپین های تبلیغات دیجیتالی در کشور

همچنین در اختتامیه کنفراس تبلیغات دیجیتالی اولین دوره اعطای نشان سرآمدی دیجیتال با تمرکز بر ارزیابی و انتخاب شرکت های سرآمد در زمینه توسعه استراتژی و ابزارهای دیجیتال در گروههای مختلف کالا/خدمات برگزار می گردد. قابل ذکر است ارزیابی و انتخاب شرکت ها در این رویداد بر اساس نظرسنجی مردمی به انجام خواهد رسید تا ضمن مشارکت و انتشار در جامعه، میزان اثرگذاری و نمود اقدامات انجام شده شرکت ها در فضای دیجیتال را نمایان سازد. همچنین معیارهای اصلی مورد سنجش در این رویداد، شامل موارد زیر می باشد :

وضعیت وب سایت شرکت
فعالیت در شبکه های اجتماعی
تبلیغات و اطلاع رسانی دیجیتالی
تولید و انتشار محتوای آنلاین
فروش و ارائه خدمات آنلاین
در نهایت شرکت های سرآمد دیجیتال منتخب مردم، در طی مراسم باشکوهی، با حضور مقامات کشوری و مدیران و متخصصان حوزه بازاریابی و تبلیغات، در اختتامیه کنفرانس تبلیغات دیجیتالی معرفی شده و از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد. قابل ذکر است شروع نظرسنجی مردمی از ۵ آذر تا ۵ دی ماه خواهد بود و اعلام نتایج در روز کنفرانس به تاریخ ۲۶ دی ماه در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد انجام خواهد شد.

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.